Vydavatelství

Vydavatelská divize firmy ASA se zaměřuje na vydávání uměleckých a vzdělávacích publikací a nahrávek z muzikálů a divadelních představení a v edici skály / hory / lidé vydávání knih s horolezeckou a cestovatelskou tematikou. Novinkou v této edici je kniha Kouzlo Prachovských skal a nové doplněné rozšířené vydání knihy P.R.A.C.H.T.E.L. a jeho život naniti. 
Mezi nejúspěšnější tituly patří Křížová cesta Vladimíra Komárka, Kamarád ze skal, Kam dolétne sokol, Na Annapúrnu či P.R.A.C.H.T.E.L. aneb život na niti, zpěvník Dvanáct měsíců (vč. not), CD a MCMalované na skle(s texty J. Nohavici), CD a MC z muzikáluŠumař na střešeči adaptované Povídky z jedné a Povídky z druhé kapsy, Zpívejte si česky nebo Perný den - všepro cizince učící se česky. 

2. vydání této knihy je rozšířeno o vzpomínky některých Smítkových kamarádů a o dobové fotografie Smítky a jeho spolulezců.

Ve zpěvníku najdete dvanáct původních písní skladatele Jiřího Chvojky a textaře Aleše Misaře. Vždy jedna píseň odpovídá jednomu měsíci v roce. 

Více v sekci učebnice

Tato kniha Vás provede histiorií Prachovských skal a okolí už od dob, kdy ještě nebyl život na Zemi až po současnost. 

 

Kniha_Jares_obalka.jpg

RYCHLÝ KONTAKT

ASA, spol. s r. o., Holečkova 93, 150 00 Praha 5, Tel.: 602 243 863, 602 416 805