Vyřezávaná grafika

Vyřezávanou grafiku používáme pro nejrůznější orientační systémy, na vývěsní štíty, výlohy, polepy osobních i nákladních aut, nejrůznější poutače a plachty, pro výstavnictví a při adjustaci obrazů a fotografií. 

Celopolem vW Amarok

Naše vyřezávaná grafika je k vidění na billboardech,  vzducholodích, na zdech nových i starých domů, na výlohách, vývěsních štítech, v hotelích a v restauracích,  v interiérech, na výstavách i nejrůznějších sportovištích.
Vyřezávanou grafikou zhotovujeme také figuríny (mohou být i prosvětlené - např. Švejk v životní velikosti, čert, hospodský ...) a imitace všelijakých předmětů v atypických rozměrech (např. 180 cm velká krabička na Fuji film nebo nafukovací lahev Jim Beam vysoká 3 m, atypické dřevěné stojánky na alkohol...).

K výrobě používáme jak tříleté, tak víceleté fólie, na výlohy zase speciální tapety nezanechávající po odstranění na skle lepidlo. Na textilie (trička, bundy, neopreny atd...) používáme hladké i sametové fólie.

Ukázky některých námi navržených i polepených automobilů, billboardů a jiných reklamních panelů (vše včetně návrhů, realizace a instalace). Žena před naší kanceláří je pouze reklamní  figura v životní velikosti určená pro obchodní dům v Německu.

O preciznosti naší práce svědčí rozsáhlá sbírka zubařských pátradel a dalších specializovaných nástrojů, které jsme si stihli dostatečně ověřit v praxi.

Zobrazeno 116958 krát Naposledy změněno úterý, 05 únor 2019 10:55

RYCHLÝ KONTAKT

ASA, spol. s r. o., Holečkova 93, 150 00 Praha 5, Tel.: 602 243 863, 602 416 805