Kdo jsme

Jsme full servisová reklamní agentura a vydavatelství s vlastními výrobními provozy.

Mezi základní práce naší agentury patří vytváření a následná realizace reklamních kampaní, návrhy a výroba reklamních předmětů, poutačů, prospektů atd. Podařilo se nám mimo jiné uvést na trh i v obrovské mezinárodní konkurenci dětské plenkové kalhotky Bobi. ASA se na propagaci a reklamě tohoto výrobku podílela od samého vzniku firmy Zisoft-Bobi až po následný prodej zahraniční firmě.

Rovněž tak jsme spoluvytvářeli image firmy Scanquilt. Spolupracovali jak na vybavení prodejen, tak i návrhovali a realizovali většinu reklamních a propagačních materiálů. Některé obaly navržené firmou ASA se používají dodnes.

Vytvořili jsme a stále dotváříme image restaurace U Kalicha, pod patronaci jsme si vzali i Nadaci Fidlovačka usilující o obnovu a zprovoznění Divadla Na Fidlovačce. Velkou měrou se podílíme i na image a propagaci nápoje Metaxa.

Zákazníkům navrhujeme loga firmy, hlavičkové papíry, obálky, vizitky, reklamní předměty atd., prospekty, orientační systémy v budovách, nápisy na výlohy, vývěsní štíty, nápisy a loga na auta a plachty, prospekty a propagační materiály, webové stránky a to vše včetně výroby ve vlastních provozovnách.

Pro velký zájem jsme v naší kanceláři otevřeli geocachingový obchod, ve kterém si můžete nakoupit vše, co je potřebné k této stále populárnější hře pro děti i dospělé.

Rovněž vydáváme knihy i hudební nosiče. Viz naše stránky

Zobrazeno 11331 krát Naposledy změněno neděle, 15 září 2013 13:23

RYCHLÝ KONTAKT

ASA, spol. s r. o., Holečkova 93, 150 00 Praha 5, Tel.: 602 243 863, 602 416 805