ASA

Reklama

Díky vlastním výrobním prostředkům a stále se rozšiřujícímu strojovému parku nejsme závislí na dodavatelích a jiných vyrábějících firmách.
Vlastníme ofsetovou tiskárnu, malonákladovou digitální tiskárnu, plotter, tamponový tisk,  DTP studio, sítotisk, laminovací a vázací stroj, termotisk atd.  
Dokážeme pružně reagovat na požadavky klienta. Vyrábíme i atypické kusové reklamní a propagační předměty, kusové černobílé i barevné tisky (prospekty, plakátky, vizitky...), nejrůznější firemní štíty i polepy výloh a dopravních prostředků atd. 
Natáčíme i televizní a rozhlasové spoty a navrhujeme a zajišťujeme i inzerci v nejrůznějších médiích. 

Zobrazit položky... (8)

Grafika

Pro většinu svých produktů zajišťujeme i grafické návrhy a grafické zpracování, včetně kompletní přípravy pro tisk. Na přání klienta používáme při realizaci i jím donesené a odsouhlasené grafické návrhy nebo se na jejich tvorbě může podílet ve studiu společně s našimi grafiky.

Zobrazit položky... (0)

Tiskárna

{gallery}tiskarna{/gallery}

Zobrazit položky... (0)

Vydavatelství

Vydavatelská divize firmy ASA se zaměřuje na vydávání uměleckých a vzdělávacích publikací a nahrávek z muzikálů a divadelních představení a v edici skály / hory / lidé vydávání knih s horolezeckou a cestovatelskou tematikou. Novinkou v této edici je kniha Kouzlo Prachovských skal a nové doplněné rozšířené vydání knihy P.R.A.C.H.T.E.L. a jeho život naniti. 
Mezi nejúspěšnější tituly patří Křížová cesta Vladimíra Komárka, Kamarád ze skal, Kam dolétne sokol, Na Annapúrnu či P.R.A.C.H.T.E.L. aneb život na niti, zpěvník Dvanáct měsíců (vč. not), CD a MCMalované na skle(s texty J. Nohavici), CD a MC z muzikáluŠumař na střešeči adaptované Povídky z jedné a Povídky z druhé kapsy, Zpívejte si česky nebo Perný den - všepro cizince učící se česky. 

Zobrazit položky... (18)

Geocaching

Vážení milovníci gaocachingu,
z důvodu neustálého napadání našeho internetového obchodu georaj.cz jsme se rozhodli tento e-shop zrušit a všechny informace převést pod web asa.cz.

Zobrazit položky... (42)

Máte-li jakékoli přání z oblasti reklamy, navštivte nás. Rádi Vám pomůžeme a vše co potřebuje navrhneme i vyrobíme. Máme vlastní výrobní prostředky.

Jsme full servisová reklamní agentura a vydavatelství s vlastními výrobními provozy.

V referencích jsou uvedeny jenom některé firmy. 
Pro každého tohoto klienta jsme v poslední době realizovali více než 5 zakázek

RYCHLÝ KONTAKT

ASA, spol. s r. o., Holečkova 93, 150 00 Praha 5, Tel.: 602 243 863, 602 416 805