ASA

Reklama

Díky vlastním výrobním prostředkům a stále se rozšiřujícímu strojovému parku nejsme závislí na dodavatelích a jiných vyrábějících firmách.
Vlastníme ofsetovou tiskárnu, malonákladovou digitální tiskárnu, plotter, tamponový tisk,  DTP studio, sítotisk, laminovací a vázací stroj, termotisk atd.  
Dokážeme pružně reagovat na požadavky klienta. Vyrábíme i atypické kusové reklamní a propagační předměty, kusové černobílé i barevné tisky (prospekty, plakátky, vizitky...), nejrůznější firemní štíty i polepy výloh a dopravních prostředků atd. 
Natáčíme i televizní a rozhlasové spoty a navrhujeme a zajišťujeme i inzerci v nejrůznějších médiích. 

Zobrazit položky... (8)

Grafika

Pro většinu svých produktů zajišťujeme i grafické návrhy a grafické zpracování, včetně kompletní přípravy pro tisk. Na přání klienta používáme při realizaci i jím donesené a odsouhlasené grafické návrhy nebo se na jejich tvorbě může podílet ve studiu společně s našimi grafiky.

Zobrazit položky... (0)

Tiskárna

{gallery}tiskarna{/gallery}

Zobrazit položky... (0)

Vydavatelství

Vydavatelská divize firmy ASA se zaměřuje na vydávání uměleckých a vzdělávacích publikací a nahrávek z muzikálů a divadelních představení a v edici skály / hory / lidé vydávání knih s horolezeckou a cestovatelskou tematikou. Novinkou v této edici je kniha Kouzlo Prachovských skal
Mezi nejúspěšnější tituly patří Křížová cesta Vladimíra Komárka, Kamarád ze skal, Kam dolétne sokol, Na Annapúrnu či P.R.A.C.H.T.E.L. aneb život na nitiCD a MCMalované na skle(s texty J. Nohavici), CD a MC z muzikáluŠumař na střešeči adaptované Povídky z jedné a Povídky z druhé kapsy, Zpívejte si česky nebo Perný den - všepro cizince učící se česky. 

Zobrazit položky... (18)

Geocaching

Vážení milovníci gaocachingu,
z důvodu neustálého napadání našeho internetového obchodu georaj.cz jsme se rozhodli tento e-shop zrušit a všechny informace převést pod web asa.cz.

Zobrazit položky... (42)

Máte-li jakékoli přání z oblasti reklamy, navštivte nás. Rádi Vám pomůžeme a vše co potřebuje navrhneme i vyrobíme. Máme vlastní výrobní prostředky.

Jsme full servisová reklamní agentura a vydavatelství s vlastními výrobními provozy.

V referencích jsou uvedeny jenom některé firmy. 
Pro každého tohoto klienta jsme v poslední době realizovali více než 5 zakázek

RYCHLÝ KONTAKT

ASA, spol. s r. o., Holečkova 93, 150 00 Praha 5, Tel.: 602 243 863, 602 416 805